YTONG (gaz beton)‘dan olan imalatı, saf çelik profiller, A kalite 1.sınıf malzeme kullanımı ve tasarım özgürlüğü ile birlikte istenilen malzemeseçimi sizlere hayalinizdeki evi sunmaktadır. M2 fiyatı dahilinde istediğiniz herhangi bir model ve tasarım seçimi fiyat farksız özgürce sizlere sunulmaktadır. İster şehrin ortasında bir müstakil ev ister bağ, bahçenizde, tarlanızda yaşama ihtiyacınızı karşılayacak modern ve lüx Konteyner House evleri sizler için en ideal çözümdür. Konteyner House sizlere sıcak bir ev ortamı sunar.

Konteyner House ailesi ile iletişime geçip çok şık evler tasarlayabilirsiniz. İster tek katlı, ister çift katlı, teraslı, verandalı, çatılı, bir evden istediğiniz her imkan Konteyner House evlerinde mevcuttur. En güzel özelliği ise, istediğiniz zaman taşıyıp başka bir yere taşıma yapabilmenizdir. Taşınabilirliği kolay profesyonel uzman ekibi ile her daim isteklerinizi karşılayacak olan evlerimiz sizlere refah ve kaliteli yaşam standardı sunmaktadır.

Tamamen sizin hayalinizdeki tasarımı hayata geçirmek ve cebinizi düşünmek istiyorsanız Konteyner House Ailesi ile 1 günde ev sahibi olun .

× Canlı Destek!